Terapia wielopłaszczyznowa

Fizjoterapia i naturopatia Świdnica

Terapia wielopłaszczyznowa

W Świdnicy oferujemy kompleksową opiekę zdrowotną, która łączy w sobie fizjoterapię i naturopatię. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zdobytej w Szwecji w leczeniu pacjentów z problemami układu ruchu, hormonalnymi, pokarmowymi, naczyniowymi i ogólnymi, zyskaliśmy zaufanie wielu pacjentów.

Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, stworzyliśmy autorski program diagnostyki i leczenia pacjenta – Terapię wielopłaszczyznową. Jesteśmy jedynym gabinetem w Polsce, która poświęca aż 2 godziny na badanie pacjenta pod kątem układu ruchu, infekcji bakteryjno/pasożytniczych i dobierania indywidualnego protokołu leczenia. Podczas wizyty w ramach leczenia stosujemy m.in manipulację powięzi oraz terapię częstotliwościami.

Nasze podejście opiera się na połączeniu wielu technik i wiedzy w jedną kompleksową usługę, dzięki czemu możemy zaoferować pacjentom leczenie na wielu poziomach jednocześnie. Nasz autorski program Terapii wielopłaszczyznowej pozwala nam na precyzyjne i skuteczne leczenie problemów zdrowotnych naszych pacjentów.

Wszystkich ze Świdnicy i okolic zapraszamy do naszego gabinetu lub konsultacji online. Dzięki naszej Terapii wielopłaszczyznowej, będziesz mógł znowu cieszyć się zdrowiem.

Fizjoterapia i rehabilitacja Świdnica

Umów wizytę

Serdecznie zapraszam Was do naszego holistycznego gabinetu fizjoterapii

Scroll to Top