O Nas

unnamed 11

Adam Stefaniak

mgr fizjoterapii
naturopata

Witajcie! Chciałbym podzielić się z Wami naszą historią o tym, jak po ukończeniu studiów w na Białostockim Uniwersytecie Medycznym postanowiłem spełnić swoje marzenie o pracy z pacjentami. Niedługo po otrzymaniu dyplomu wyjechałem do Szwecji i tam otworzyłem własny gabinet fizjoterapii.

Mój zapał do rozwijania się i doskonalenia swoich umiejętności popchnął mnie na kurs z manipulacji powięzi. Okazał się on strzałem w dziesiątkę! Ta metoda terapii jest niezwykle efektywna i pomaga wielu pacjentom w błyskawicznym powrocie do zdrowia.

Dzięki swojej skuteczności postanowiłem dalej poszerzać umiejętności i ukończyłem także moduł obejmujący leczenie dzieci i noworodków. Dzięki temu mogę pomagać nie tylko dorosłym, ale także najmłodszym pacjentom, co jest dla mnie ogromnym zaszczytem i satysfakcją.

Po 7 latach pracy w gabinecie, poznałem Kornelię, która zaraziła mnie swoją fascynacją do parazytologii i miłością do naturopatii. Od tamtej pory zaczęliśmy razem eksplorować tajniki tych dziedzin medycznych, poszukując nowych sposobów na leczenie i zdrowie. Pasja do medycyny komplementarnej stała się dla nas sposobem na życie i przyniosła nam wiele korzyści. Jedną z nich było zdobycie zawodu naturopaty.

Po 2 latach wspólnego szukania przyczyn chorób pacjentów i metod ich leczenia udało nam się stworzyć autorski program, którego nazwa to „terapia wielopłaszczyznowa”. Jest to metoda holistyczna, łącząca różne elementy i podejścia do zdrowia i leczenia. Ten program terapeutyczny łączy w sobie naszą wiedzę i umiejętności z zakresu fizjoterapii, naturopatii, parazytologii i terapii częstotliwościami.

Chęć dalszego rozwoju zaowocowała tym, że staliśmy się gotowi na nowe wyzwania, dlatego zdecydowaliśmy się na powrót do Polski i otwarcie holistycznego gabinetu fizjoterapii w uroczej Świdnicy.

Kornelia Buras

naturopata
terapeuta Kodu Emocji

Od dziecka, w domu towarzyszył mi styl naturopatycznego leczenia chorób. Moja babcia stosowała wydawać by się mogło magiczne sposoby, które ratowały domowników od wielu chorób. Zawsze z dużym zainteresowaniem przyglądałam się jej metodom. Jednak wraz z wiekiem, gdy przeprowadziłam się do miasta zacząłem chorować. Kierowana  zaleceniami specjalistów podupadałam na zdrowiu.  Na szczęście gdzieś z tyłu mojej głowy pozostał pociąg do tego, czego nauczyła mnie babcia w dzieciństwie. To zaczęło mnie kierować w stronę szukania rozwiązań na własną rękę. 

Czytając książki, biorąc udział w sympozjach, szkoleniach i kursach, ciągle było mi mało. Na co dzień, prowadząc salon urody zamiast dyskutować na tematy beaty wypytywałam i próbowałam diagnozować problemy zdrowotne moich klientek. Wszystko się zmieniło i nabierało tempa, kiedy poznałam Adama. To on zmotywował mnie do zapisania się do szkoły naturopatii. 

Po dwóch latach edukacji zdobyłam zawód naturopaty i zaczęłam rozszerzać swoją wiedzę w temacie parazytologii oraz róznego rodzaju infecji i ich wpływu na nasze organizmy. Dziś, po wielu latach prowadzenia salonu piękności w Sztokholmie, podejmuję nowe wyzwania i u boku Adamem otwieram gabinet fizjoterapii i naturopatii. Uważam, że nasze zamiłowanie do holistycznych metod leczenia i skuteczność pracy jaką już wypracowaliśmy przyniesie wiele dobrego i pomoże wrócić do zdrowia naszym pacjentom. 

image 6487327
image 6483441
Terapia wielopłaszczyznowa

Zapraszamy do naszego gabinetu

Nasza praca w gabinecie to nie tylko połączenie naszych umiejętności i wiedzy, ale także naszych serc. Stawiamy na indywidualne podejście do pacjenta i skuteczną terapię, która uwzględnia całą osobę, a nie tylko objawy choroby.

W naszym gabinecie chcemy pomagać nie tylko w leczeniu, ale także w profilaktyce i utrzymaniu zdrowia. Dlatego skupiamy się na holistycznym podejściu, łączącym terapię fizjoterapeutyczną z metodami naturalnymi i zdrowym stylem życia.

Zapraszam wszystkich ze Świdnicy i okolic, do naszego gabinetu gdzie wspólnie połączymy siły, aby pomóc Ci w powrocie do pełni zdrowia i witalności.

Umów wizytę

Serdecznie zapraszam Was do naszego holistycznego gabinetu fizjoterapii

Scroll to Top